Selena Dizisinde canlandırdığı Selin karakteri ile hafızalara kazınan Cansu Demirci'nin kim olduğu merak ediliyor. Peki Cansu Demirci nerede? Selena Selin Öldü mü yaşıyor mu? kaç yaşında? Selena'nın Selin'i Cansu Demirci Türkiye'de mi, nerede yaşıyor? Yeni dizilerde rol alıp almadığı, boyu, kilosu gibi bilgilerle karşınızdayız.

Cansu Demirci Kimdir?

Başarılı oyuncu 1992 yılının Nisan ayında İstanbul'da doğmuştur, burcu Boğa burcudur ve boyu 1.65 cm'dir.

Cansu Demirci Eğitim Hayatı;

3,5 gün sonra bale ve eğitime başlandı. Eğitimi ortaokul dönemine kadar İstanbul Beyoğlu'nda devam etti. Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu'ndan mezun olan St. Georg, ardından Cansu Demirci ve Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Almanya Bremen'deki Jacobs Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamladı.

Cansu Demirci'nin başrol oynadığı diziler;

İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Sırtık Dünyası adlı dizi ile yaşadı. Daha sonra 2003 yılında Sihirli Annem ve Sihirli Lamba, 2006 yılında Selena, 2009 yılında Adanalı, 2011 yılında Bir Zamanlar Anadolu'da ve 2014 yılında Yabancı Topraklarda Aşk gibi projelerde yer aldı. Selena ve Sihirli Annem dizileri. Selena dizisinde Dilara Kurtulmuş (Nazlı) ve üç kız kardeşten en büyüğü olan Gizem Güven'in (Leyla) ablasını canlandırdı. Ayrıca dizide Kayhan Yıldızoğlu, Defne Joy Foster, Sinem Kobal, Gökhan Keser ve Parla Şenol gibi isimlerle birlikte rol alıyor.

Dizide iyi niyetli ve hayvanlarla konuşan bir karakter var ve o karakterin gerçek hayatta son derece iyi olduğu bazı olaylarda bu kadar tepkisiz kalmasını diliyor. Küçükken balerin olmak istediğini ancak büyüdükçe hedeflerinin ve hayallerinin devam ettiğini belirtti.

Güzel oyuncunun son yılları, Cansu Demirci'nin ölümü gibi medyada ve haber sitelerinde sıklıkla yer alıyor. Bu haberlerin asılsız olduğu, böyle bir şeyin olmadığı, son dönemde yaşanan video görüntülerinden anlaşılmaktadır. Bir diğer konu ise güzel oyuncunun sosyal medya hesaplarının olup olmadığı. Uzun süredir herhangi bir resmi sosyal medya hesabını kullanmıyor ancak bugün Instagram hesabı aktif. 

Cansu Demirci Boyu ve Kilosu Kaç?

Boyu 1.65 kilo ise İstanbul doğumludur ancak annesi ve babasının ise aslen nereli olduğu hakkında bilgi bulunamamıştır.

Cansu Demirci Kaç Yaşında?

Cansu Demirci 1992 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 31 yaşındadır.

ROL ARKADAŞINDAN AÇIKLAMA GELDİ

Cansu Demirci'nin öldüğüne dair iddiaları TikTok platformunda Dilara Kurtulmuş adında açılmış bir hesap paylaşıyordu. Selena dizisinde Nazlı karakterine hayat veren ve Cansu Demirci'nin rol arkadaşı olan oyuncu Dilara Kurtulmuş sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Kurtulmuş, paylaşılan videoların kendisine ait olmadığını ve konuyla ilgili suç duyurusunda bulunduğunu ifade etti. 

Şekip Avdagiç kimdir aslen nereli? Şekip Avdagiç hangi şirketin sahibi? Şekip Avdagiç ne iş yapar? Şekip Avdagiç kimdir aslen nereli? Şekip Avdagiç hangi şirketin sahibi? Şekip Avdagiç ne iş yapar?

Dilara Kurtulmuş açıklamasında "Bu TikTok hesabı bana ait değil! Instagram ve TikTok sayfalarımda paylaşımlarımı kopyalayarak uzun bir süredir benmişim gibi davranan bu hesap hakkında geçtiğimiz ay suç duyurusunda bulundum." dedi.