Senaristliği ve yönetmenliği Mahsun Kırmızıgül tarafından üstlenilen Mucize filminde canlandırdığı Mizgin karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kuran Seda Tosun, anne olmanın heyecanını sosyal medyada paylaştı.

33 yaşındaki başarılı oyuncu, geçtiğimiz yıl nikah masasına oturduğu sosyal medya fenomeni Taner Ataş ile evlendikten sonra Nisan ayında hamile olduğunu duyurmuştu.

Bugünlerde ekranlardan uzak olan Seda Tosun, beklenen müjdeli haberi sosyal medya üzerinden paylaştı. Bir kız bebek dünyaya getiren oyuncu, minik prensesi 'Lidya' ismiyle tanıttı.

Sosyal medya kullanıcıları, Seda Tosun ve eşi Taner Ataş'a bu güzel haberi duyurdukları için tebrik mesajları yağdırdılar. "Hayırlı olsun", "Allah analı babalı büyütsün", "Maşallah her daim mutlu olun", "Hoş geldin Lidya bebek" ve "Sağlıklı, uzun ömürlü olsun inşallah, gözün aydın" gibi güzel dilekler, Seda Tosun'un paylaşımının altında sıralandı.

Demet Akalın Elon Musk'ın iş ilanına talip oldu! Paylaşıma gelen cevap ise güldürdü Demet Akalın Elon Musk'ın iş ilanına talip oldu! Paylaşıma gelen cevap ise güldürdü