Fenerbahçe Beko'dan yapılan açıklamada, 16 Kasım Perşembe günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynanması gereken Maccabi Tel Aviv karşılaşması, aynı tarihte "Maccabi Tel Aviv ev sahipliğinde ve seyircisiz olarak" Belgrad'ta oynanacağı açıklandı.

"4 Ocak 2024 tarihindeki maça ev sahipliği yapılacaktır"

Fenerbahçe'den konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada,şu ifadelere yer verildi: "Fenerbahçe Beko'nun Turkish Airlines EuroLeague 2023-24 normal sezonunda Maccabi Playtika ile oynayacağı karşılaşmaların fikstürdeki yerinde değişikliğe gidilmiştir. EuroLeague tarafından yapılan açıklamaya göre 16 Kasım Perşembe günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynaması gereken dokuzuncu hafta iç saha karşılaşması, aynı tarihte "Maccabi Tel Aviv ev sahipliğinde ve seyircisiz olarak" Belgrad'ta oynanacaktır. Mücadele TSİ 22.05'te başlayacaktır. Bu değişikliğin ardından, iki takım arasında 4 Ocak 2024 tarihinde yapılacak 19. hafta müsabakasına ise takımımız Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda ev sahipliği yapacaktır."

Ankaragücü-Beşiktaş maçına dakikalar kaldı! Takımların ilk 11'leri belli oldu Ankaragücü-Beşiktaş maçına dakikalar kaldı! Takımların ilk 11'leri belli oldu