Beypazarı Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile Beypazarı'nda 11 Mayıs Cumartesi günü Yaza Merhaba etkilniği düzenlendi. Beypazarı'nda düzenlenen etkinlik ilk olarak Uçurtma Şenliği ile başladı daha sonrasında mini konserler, çocuk etkinlikleri ve seğmenler ekibi gösteri yaptı.

Beypazarı'nda havanın kararmasıyla birlikte halk büyük konser için iyice toplandı. Sahne sırası Melek Mosso'ya gelince toplanan vatandaşlar adeta çılgına döndü.

CSO ile Pazartesi Konserleri - 'Eren Kuştan - Elif Kuştan' CSO ile Pazartesi Konserleri - 'Eren Kuştan - Elif Kuştan'

Melek Mosso sahneye çıkmadan önce konuşma yapan Beypazarı Belediye Başkanı Dr. Özer Kasap, Yaza Merhaba etkinliğine katkı sağlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a ve bu güzel etkinlikte yalnız bırakmayan Beypazarı halkına ve eşsiz sesi ile herkesi kendine hayran bırakan Melek Mosso'ya teşekkür etti.

Melek Mosso Çiko İle Beypazarı'nda (1)

Ünlü şarkıcı Melek Mosso sahneye çıktığı anda kalabalık heyecana ortak oldu. Melek Mosso, en sevdiğim olduğum şarkısını söylediğinde tüm Beypazarlı vatandaşlar ona eşlik ederek hep bir ağızdan şarkıyı söyledi.

Melek Mosso Çiko İle Beypazarı'nda

Melek Mosso, Beypazarı gezisine köpeği Çiko ile katılım sağladı. Konser sırasında kendisi yanında değildi ama sosyal medya hesabından Çiko ile yaptığı paylaşım ile yüzleri gülümsetti.

Whatsapp Image 2024 05 12 At 11.31.12

Melek Mosso, kendisini dinlemeye gelen kalabalığa Arabesk ve pop şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı.

Beypazarı'nda yaşayan vatandaşlar hem Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a hemde Beypazarı Belediye Başkanı Dr. Özer Kasap'a bu organizasyonu yaptıkları için teşekkürlerini iletti.

HABER: ÖMER YILDIZCI