MasterChef 2024 heyecanı başladı. Adaylar, ana kadroya girebilmek için hünerlerini sergiliyor. Yarışmacılarla zaman zaman yaşanan diyaloglar ise duygusal anlara sahne oluyor.

MasterChef jürilerinden Mehmet Yalçınkaya'nın sol elini sürekli cebinde tutması, sosyal medyada dikkat çekmiş ve çeşitli iddialara neden olmuştu.

Yıllar sonra, kendisiyle benzer bir durumda olan bir yarışmacının sözlerinden etkilenen Yalçınkaya, kendi hikayesini paylaşma kararı aldı.

Mehmet Yalçınkaya, Yaşadığı Mutfak Kazasından Ilk Kez Bahsetti! Bakın Eline Ne Olmuş (1)

Yarışmacı, traktörün pervanesine kaptırdığı uzvu nedeniyle lanetlenmiş gibi hissettiğini ve sürekli saklandığını söyleyerek gözyaşlarını tutamadı. Bu durum, Yalçınkaya'yı derinden etkiledi ve o da kendi hikayesini anlattı.

BENİM İKİ TANE ÇOCUĞUMUN DÖVMELERİ BENİM ELİM

Eser Yenenler verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çekti Eser Yenenler verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çekti

Yarışmacıya destek olan Yalçınkaya, "Bu bir lanet değil, bu bir kaza. Ben bugüne kadar bu konuya hiç değinmedim. Etkilendiğim bir şey söyleyeyim. Benim iki tane çocuğumun dövmeleri benim elim. Benzer hikayeleriz aslında. Ben de iki arkadaşımla oynarken..." dedi.

Mehmet Yalçınkaya'nın parmaklarını kıyma makinesine kaptırdığı iddia ediliyordu ve bu olayın ayrıntılarını 27 Haziran tarihli bölümde paylaşması bekleniyor. Ünlü şefin açıklamaları hem yarışmacıları hem de izleyicileri derinden etkiledi.

Kaynak: HABER MERKEZİ