Çağla Şıkel Canlı Yayında Depreme Yakalandı: “Devam Edelim” Çağla Şıkel Canlı Yayında Depreme Yakalandı: “Devam Edelim”

Erbil'in doğum günü partisinde Gülseren Ceylan'a özel bir yüzük hediye etmesiyle gündeme gelen çift, beklenmedik bir şekilde ayrılma kararı almıştı. Gülseren Ceylan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Mehmet Ali Erbil ile yollarımı ayırdım. Kendisine hayatta başarılar dilerim. Size buradan toplu cevap olsun, bir daha bu konu hakkında konuşmayacağım" ifadelerini kullanarak ayrılıklarını duyurmuştu.

BEN UZUN BİR ARADAN SONRA İLK DEFA TEK EŞLİ OLDUM

Mehmet Ali Erbil ise ayrılığıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: 'Öncelikle ben Gülseren'e evlenme teklifi etmedim. O yüzük doğum günü hediyesiydi. Bir diğer konu da araba alma mevzusu. Ben kendime araba almadım, ona nasıl alacağım! Zaten öyle istekleri olan bir kız değildi. Benden ev ya da araba istemedi. Marka alışverişler yapmak da istemedi. Sadece aşkı için Almanya'da ailesini, işini ve arkadaşlarını terk edip benim yanıma geldi. 4 aylık bir süreç oldu. Aynı evi paylaştık. Aramızda ikinci şahıslar olmadı. Ben uzun bir aradan sonra ilk defa tek eşli oldum.'

Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi Gülseren Ceylan ayrılık sonrası sessizliğini bozdu 'Elini üzerimden çekmedi' (1)

ÇOK BAŞINA BUYRUK BİR İNSAN MEHMET ALİ

Gülseren Ceylan ayrılığın ardından sessizliğini bozdu ve 2. Sayfa'ya konuşarak şu ifadelere yer verdi; Mehmet Ali ile ayrıldığımız için artık eski oturduğum yere geri döndüm. Benlik bir şey yoktu. Ondan ev ve araba istediğim iddialarını yalanladı zaten. Hiçbir şey istemedim. Bana evlenme teklifi etmemişti ama ciddi bir yolda ilerliyorduk. Ciddi ilişki yaşanacak bir insan değilmiş. Ben de bunu fark ettiğim için evden ayrıldım. Çok başına buyruk bir insan Mehmet Ali. Ben öyle bir insan değilim.

ONUN SIKILDIĞINI HİSSETTİĞİMDE AYRILMA KARARI ALDIM

Benim en başından beri duygularım, davranışlarım, konuşmalarım belliydi. O da ilk başta iyiydi. Ama biliyorsunuz erkekler biraz kadını ellerinin altına alınca değişiyorlar. O da değişti, o değişince ben de ayrılma kararı aldım. Eğer evde kalsaydım, belki zaman ilerleseydi evlenebilirdik ama ben başına buyrukluğa gelemiyorum. Mehmet Ali de sonuçta belli bir yaştaki bir insan, sıkıldı herhalde ciddi ilişkiden. Onun sıkıldığını hissettiğimde ayrılma kararı aldım.

Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi Gülseren Ceylan ayrılık sonrası sessizliğini bozdu 'Elini üzerimden çekmedi' (3)

ELİNİ ÜZERİMDEN ÇEKMEDİ

Hala yazıyor, arıyor beni. Hala 'Bir şeye ihtiyacın var mı?' diye soruyor. Elini üzerimden çekmedi. Ama ben kesinlikle hiçbir şey istemiyorum. Artık Mehmet Ali ile görüşmek ve konuşmak istemiyorum. Kırıldım ama şu an geçti, aramızdaki şeyleri çözdük. Arkadaş kaldık, düşman değiliz. Ama ilişkimiz tamamen bitti. Emek veriyorsun, ama karşındaki insan emek gördükçe şımarmak mı diyeyim, öyle oluyor. 'Ne gerek var' diyorsun o zaman, zaten yaşım küçük. Herhalde olmayacak dedim, bunu hissettiğim için ayrıldık. Yoksa ciddi bir sebep yok, 'aldatma var' falan yazmışlar; öyle bir şey asla yok.'