MasterChef All Star’ın bu sene jüri koltuğunda Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu bulunuyor. Yarışma dün akşam eleme bölümüyle ekranlara geldi. Tolga, Dilara, Esra, Ayaz, Batuhan, Eren ve Hasan arasında yapılan oyunun sonunda elenen kişi Ayaz oldu.

YASAK OLMASINA RAĞMEN MÜDAHALE ETTİ

Kereviz ve damla sakızı ile en yaratıcı ve lezzetli yemekleri yapmaya çalışan yarışmacıların arasında bulunan Ayaz, yasak olmasına rağmen tabağına müdahale etti. Bu sebepten ötürü tabağı değerlendirmeye alınmayan Ayaz, ikinci etaba kaldı. İlk oyunun sonunda lezzetli yemekler yapan Eren, Hasan ve Dilara yarışmaya devam etme hakkı kazandı.

İKİNCİ TURA KALDI

İkinci turda ise Tolga, Batuhan, Esra ve Ayaz, Mehmet Şef'in dana yanağı tabağını yapmaya çalıştılar. En başarılı yemeği yapan isim Tolga olurken son ikiye kalan Batuhan ve Ayaz'dan gecenin en başarısız tabağını yapan isim ise Ayaz oldu.

Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı

İlk turda yaptığı hatadan dolayı yarışmacı Ayaz, şeflerin ortak kararıyla MasterChef All Star'ın elenen son ismi oldu.