Mamak Belediyesinden vatandaşlara vergi ödemelerinde 31 Mart uyarısı..

Mamak Belediyesi, vatandaşlara 2024 yılı emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin ilk taksitlerinin son ödeme günü olan 31 Mayıs 2024 tarihine kadar ödemelerini yapmaları konusunda hatırlatmada bulundu. Vatandaşlara yönelik yapılan bu çağrı, ödemelerin zamanında yapılması ve olası gecikme zamlarından kaçınmak amacı taşıyor.

Belediye tarafından yapılan açıklamaya göre, vergi ödemeleri belediyenin çeşitli tahsilat veznelerinde yapılabilecek.

TAHSİLAT VEZNELERİ BELLİ OLDU

Patlamada yaralanan asker GATA’ya sevk edildi Patlamada yaralanan asker GATA’ya sevk edildi

Bu vezne noktaları arasında Belediye Hizmet Binası, Musiki Muallim Mektebi, Kutludüğün Hizmet Binası, Türközü Yüzme Havuzu, Lalahan Hizmet Binası, Necip Fazıl Aile Merkezi, Akdere Bilim ve Sanat Merkezi ve Neşet Ertaş Tahsilat Bürosu bulunmaktadır.

Ayrıca, vergi ödemeleri VakıfBank, HalkBank ve DenizBank üzerinden de gerçekleştirilebilir. Vatandaşlar, banka şubelerine giderek veya internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak ödemelerini kolayca yapabilirler.

Posta çeki hesabı kullanmayı tercih eden vatandaşlar için de ödeme seçenekleri mevcut. Emlak vergisi ödemeleri için 210374 numaralı, çevre temizlik vergisi ödemeleri için ise 526891 numaralı posta çeki hesap numaraları kullanılabilecek.

Mamak Belediyesi, tüm vatandaşları belirlenen süre içerisinde vergilerini ödemeye davet ediyor ve son tarih olan 31 Mayıs 2024’e kadar işlemlerini tamamlamalarını önerdi. Böylece vatandaşlar gecikme zammı uygulanmadan vergi yükümlülüklerini yerine getirebilecekler.

Mamak Belediyesi'nden Vergi Ödeme Hatırlatması-1

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ