Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, 9 günlük Kurban Bayramı tatili sonrasında ilk mesai gününde, personellerle bayramlaştı. Belediye hizmet binasında gerçekleşen bayramlaşma töreninde, tüm personelin bayramını kutlayan Başkan Şahin’e belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de eşlik etti.

Başkan Veli Gündüz Şahin, bayramlaşma töreninde çalışanlarıyla bir araya geldi, personelin elini tek tek sıktı. Belediye personeli ile güzel hizmetlere imza attıklarını kaydeden Başkan Şahin, bayram öncesi ve bayram süresince çalışarak Mamaklılara huzurlu bir bayram yaşatan personele teşekkür etti.

15 Temmuz'un izleri Kızılay Meydanı'nda sergileniyor 15 Temmuz'un izleri Kızılay Meydanı'nda sergileniyor

MAMAK İÇİN CANLA BAŞLA

Mamak’ta personelle beraber beş yıl boyunca çok güzel işlere imza atacaklarını kaydeden Şahin, yapılan iş ve işlemlerde her zaman personelin yanında olacaklarının da altını çizdi. Başkan Şahin, “Her bayram sonrası geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma programımızı belediye hizmet binamızda gerçekleştirdik. Özverili bir şekilde yoğun tempoda göstereceğiniz çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Fedakârca ve özveriyle çalışan mesai arkadaşlarımla birlikte Mamak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Mamak Bayramlaşma

Kaynak: BÜLTEN