Kuzenler Firarda nerede çekildi? Kuzenler Firarda filmi oyuncuları ve konusu nedir? sorularının cevapları haberimizde... Kuzenler Firarda filmi büyük ilgiyle takip ediliyor. Filmi izlemeyi planlayanlar, film hakkında daha fazla bilgi toplamak için arama motorlarını kullanıyor. Filmin başrollerini Gonca Vuslateri, Asuman Dabak, Barış Kıralioğlu, Levent Çimen ve Bala Atabek paylaşıyor. Film, Ege şehrinde yaşayan teyzelerin iki kızı Fatma ve Ayşe'nin hikayesini anlatıyor. Taşranın sıkıntılarından bıkmış olan bu iki kadın, İzmir'de heyecanlı bir maceraya atılır.

Kuzenler Firarda konusu

Kuzenler filminin konusu, iki teyze kızının kırsal kesimden sıkılmış İzmir'e maceralı yolculuğunu anlatıyor. Evlerinden kaçmak ve farklı çalışmak zorunda kalan bu kadınlar, evliliği tek çıkış yolu olarak görseler de aşkta şansları pek de iyi gitmiyor.

Kuzenler Firarda 2021 yılında izlenmiş olup komedi türünde bir yapımdır. Filmin yönetmen koltuğunda Kamil Çetin oturuyor.

Kuzenler Firarda

Gonca Vuslateri

Tarık Papuççuoğlu

Sinan Bengier

Asuman Dabak

Hacı Ali Konuk

Kubilay Penbeklioğlu

Bala Atabek

Gizem Tan

Levent Çimen

Betül Çobanoğlu Kimdir? Betül Çobanoğlu Nereli ve Kaç Yaşında? Betül Çobanoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler? Betül Çobanoğlu Kimdir? Betül Çobanoğlu Nereli ve Kaç Yaşında? Betül Çobanoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler?

Barış Kıralioğlu