Atv’nin sevilen dizilerinden Kuruluş Osman oyuncuları merak ediliyor. Malhun Hatun karakterini canlandıran oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy da merak edilen oyuncular arasında. Peki, Kuruluş Osman Malhun Hatun kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir, kaç yaşında? Berk Oktay eşi hamile mi? İşte haberimizin detayları…

KURULUŞ OSMAN MALHUN HATUN KİMDİR?

Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun karakterini canlandıran oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy’dur. Dizide Malhun Hatun, Osman Gazi'nin ikinci eşidir ve Orhan Gazi'nin annesidir.

Yıldız Çağrı Atiksoy

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986 yılında İzmir’de doğmuştur. 2024 yılı itibarıyla 38 yaşındadır.

Lise eğitiminin ardından İzmir Ege Sanat Merkezi'nde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Atiksoy, ilk oyunculuk tecrübesini 2004 yılında ekrana gelen Büyük Buluşma adlı dizi ile yaşadı.

2010-2013 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Berrin Akarsu karakteriyle yıldızı parlamıştır.

Ardından Yedi Güzel Adam isimli dizide de Zehra karakterine hayat veren Atiksoy, bu diziden sonra Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak karakterini canlandırdı.

Birçok dizi ve filmde oynayan başarılı oyuncu Atiksoy, günümüzde ise, Atv'de yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide 46. bölüm itibariyla Malhun Hatun karakterini canlandırmaktadır.

Jackie Chan'in Bitirim ikili 3 nerede çekildi? Bitirim ikili 3 filmi oyuncuları ve konusu Jackie Chan'in Bitirim ikili 3 nerede çekildi? Bitirim ikili 3 filmi oyuncuları ve konusu

Yıldız Berk

BERK OKTAY EŞİ HAMİLE Mİ?

Oyuncu Berk Oktay, 2022 yılında Yıldız Çağrı Atiksoy ile evlenmiştir. 7 aylık hamile olan Atiksoy, kızını kucağına almak için gün sayıyor.

Oktay eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Partiden karelerini paylaşarak altına ''Benim güzel Karım…iyi ki doğdun ve ruhlarımız birbirini buldu…Ömrümüz bir olsun'' notunu düştü.