Show TV'nin büyük ilgi gören dizisi, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Son bölümde yaşanan olaylar nefesleri keserken, yeni fragman izleyicilerde büyük merak uyandırdı.

Görkem’in gerçek yüzünün ortaya çıkması ve Nilay’ın yaşadığı dramatik anlar, yeni bölümde izleyicileri bekleyen önemli gelişmeler arasında.

Başrollerini Ceren Karakoç, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı isimlerin paylaştığı "Kızılcık Şerbeti", usta senarist Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyiciler, dizinin sürükleyici olay örgüsüyle ekrana kilitlenecek.

Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahnelerden biri, Fatih’in Doğa’nın kendisine geri dönmesi için yaptığı girişimler. Ancak Doğa, Fatih’e onu sevmediğini söyleyerek aralarındaki gerilimi tırmandıracak.

Öte yandan, Görkem ve Nilay arasında yaşanan gerginlik, olayların seyrini değiştirecek. Görkem, psikopat kişiliğini sergileyerek Nilay’a tokat atacak ve ardından Nilay’ın fişini çekecek.

Aslıhan Güner'in çocuğu var mı? Kaç çocuğu var? Aslıhan Güner'in çocuğu var mı? Kaç çocuğu var?

Bu gelişmelerle birlikte "Kızılcık Şerbeti" dizisi, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Editör: Kardelen Çıkmaz