Başrollerinde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı dizi, reytinglerde büyük başarı yakalamaya devam ederken reytinglerde birinci sırada yer alıyor.

Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleminden çıkan Kızılcık Şerbeti dizisinde Ünallar ailesi arasında gerilim tırmanıyor. Bu durumda ise sezon sonu veda sinyalleri de verilmeye başlandı.

İzleyicilerle buluşturulan son fragmanda ise Abdullah Alev’in rahatsızlanması sonucu onu hastaneye götürdü ve Pembe’ye yakalanmaktan kıl payı kurtuldu.

Kızılcık Şerbeti Sezon Finaline Yaklaşıyor! Fenomen Dizide Ayrılık Ihtimalleri Gündemde (2)

Can Yaman’dan hayranlarını üzecek haber! Can Yaman’dan hayranlarını üzecek haber!

Merakla izlenen bir diğer ikili ise Nursema ve Rüzgar Kıvılcım’ın doğum günü partisinde bir araya geliyor ve birbirlerini ne kadar özlediklerini fark ediyorlar. Nilay ise Görkem’den intikam almaya ant içmesi üzerine bu fırsat Nilay’ın ayağına geliyor.

İZLEYİCİLERİN SEZON FİNALİ BEKLENTİLERİ

Yayınlanan son fragmanda ise izleyiciler tahminde bulundu. Bu tahminler ise sezon finalinde Rüzgar’ın ayrılacağı yönünde oldu. Bir diğer ihtimal ise Alev’in doğumda hayatını kaybedebileceği yorumu oldu.

Merakla beklenen Kızılcık Şerbeti dizisinde neler olacağı ise yeni bölümlerle netlik kazanacak.

Dizinin heyecan dolu yeni bölümleri, izleyicilerin beklentilerini karşılamaya ve sürpriz gelişmelerle dolu sezon finaline hazırlanmaya devam ediyor.

Editör: Kardelen Çıkmaz