Bu özel etkinlik kapsamında, katılımcılar Çamlıdere'ye gerçekleştirilen ziyaret ile bir araya geldi. Doğanın güzellikleri içerisinde gerçekleşen bu ziyaret, manevi atmosferin ve birlikte geçirilen zamanın derinleşmesine olanak sağladı.

Kızılcahamam’da Kur’an Kursu Katılımcıları Manevi Bir Deneyim Yaşadı (4)

Kur'an Kursu'nun yetişkin öğrencileri, hocalarıyla birlikte yapılan bu etkinlikte hem ilmi bir yolculuğa çıktılar hem de birbirleriyle daha yakın ilişkiler kurma fırsatı buldular. Doğanın huzur verici atmosferinde yapılan ziyaret, katılımcıların ruhsal olarak da dinlenmelerini sağladı. Ziyaretin ardından ise katılımcılar, birlikte düzenlenen toplu iftar etkinliğinde buluştu.

Kızılcahamam’da Kur’an Kursu Katılımcıları Manevi Bir Deneyim Yaşadı (3)

Toplu iftar etkinliği, katılımcıların bir araya gelerek birlikte oruç açmalarını ve birlikte dua etmelerini sağladı. Bu özel an hem manevi bir birlikteliğin hem de dayanışmanın önemini bir kez daha vurguladı. Katılımcılar, birlikte paylaşılan bu güzel anılarla etkinliği tamamladılar.

Kızılcahamam’da Kur’an Kursu Katılımcıları Manevi Bir Deneyim Yaşadı (1)

Kızılcahamam Müftülüğü Cennet sitesi Kur'an Kursu'nun düzenlediği bu etkinlik hem ilmi hem de manevi açıdan katılımcılara zengin bir deneyim sunarken, birlik ve beraberlik duygularını da güçlendirdi.

Pursaklar yeni imar yolları ile göz dolduracak Pursaklar yeni imar yolları ile göz dolduracak

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ