Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın talimatları üzerine ilçede 4 yıl önce başlayan hibeli fide desteği, geleneksel olarak her yıl olduğu gibi bu senede gerçekleştirildi. Kızılcahamam’da düzenlenen Geleneksel Fide Dağıtım etkinliği, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar öncülüğünde başladı.  

Kızılcahamam’da 4 Yılda 1 Milyon 432 Bin Fide Dağıtıldı  (2)

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı Acar, 4 yıl önce hayata geçirilen bu projede, günümüze kadar toplam 1 milyon 432 bin fide dağıtımının gerçekleştiğini ifade etti.

Kızılcahamam’da 4 Yılda 1 Milyon 432 Bin Fide Dağıtıldı  (4)

Çiftçilerin ve üreticilerin her zaman yanında olacaklarını belirten Acar, kırsal kalkınma ve çiftçilerin refahı için fide desteğinin devam edeceğini belirtti. Acar, fidelerini teslim almak adına etkinliğe katılan vatandaşlara kendi elleriyle fidelerini takdim ederek, bereketli olmasını temenni etti.  

Kızılcahamam’da 4 Yılda 1 Milyon 432 Bin Fide Dağıtıldı  (3)

Kızılcahamam Belediyesi tarafından yüzde 50 hibe destekli domates, biber, salatalık fideleri dağıtıldı. Fidelerini teslim alan vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Acar’a teşekkürlerini iletti. 

Kızılcahamam’da 4 Yılda 1 Milyon 432 Bin Fide Dağıtıldı  (5)

Polatlı Belediyesi'nden yaz i̇çin ücretsiz ‘Kültür-Sanat’ kursları Polatlı Belediyesi'nden yaz i̇çin ücretsiz ‘Kültür-Sanat’ kursları

HABER: SEMA TÜRKEL

Editör: Sema Türkel