Programın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, Seda'nın başarısını övgü dolu sözlerle ifade ederek, "Bir ilk" dedi ve yarışmacıyı tebrik etti. Seda, 200 bin TL'lik ödül için dört joker hakkını kullanmadan bu aşamaya gelerek dikkatleri üzerine çekti.

Kenan İmirzalıoğlu, "Seda Hanım, yürekten tebrik ediyorum. İlk defa böyle bir başarıyla karşı karşıyayız. 200 bin liraya dört jokeriyle gelen ilk yarışmacısınız." şeklinde konuştu.

Yarışmacının karşısına 200 bin TL değerindeki soruyla çıkan Seda, "TDK Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü'ne göre, ''Aç tavuk kendini...'' şeklinde başlayan atasözünün devamını tamamlayamayarak zorlandı. Bu noktada telefon joker hakkını kullanmak istedi.

Evlilik kararıyla gündemdeydi! Kadir Ezildi sır gibi sakladığı sevgilisini sonunda paylaştı! Evlilik kararıyla gündemdeydi! Kadir Ezildi sır gibi sakladığı sevgilisini sonunda paylaştı!

Ekran Görüntüsü 2024 07 09 132954

Telefon joker hakkını kullanan Seda, jokerin verdiği "D) Darı ambarında sanır" cevabını verdi ancak doğru cevap "C) Arpa ambarında sanır" olacaktı.

Seda'nın sergilediği performans ve programın heyecanı izleyiciler tarafından büyük ilgiyle takip edildi. Kim Milyoner Olmak İster, her hafta olduğu gibi bu hafta da ekran başındakileri büyülemeye devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi