Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan, geçtiğimiz gün ilçedeki Ayvalı Çarşamba Pazarı’nda esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında pazarcı esnafının istek ve taleplerini dinleyen Özarslan, pazarda alışveriş yapan vatandaşlardan da yoğun ilgi gördü. 

Keçiörenlilere Müjde! Kurban Bayramı Sonrası Çöp Konteynerleri Geliyor  (1)

Keçiörenlilerin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Özarslan, sorunlara en kısa sürede çözüm bulunacağını belirtti. Göreve geldiği günden bu yana vatandaşların istekleri doğrultusunda bir yol haritası çizdiğini ifade eden Özarslan, çalışmalara hızlıca başlanacağını vurguladı. 

Keçiörenlilere Müjde! Kurban Bayramı Sonrası Çöp Konteynerleri Geliyor  (4)

"İŞİMİZ GÜCÜMÜZ KEÇİÖREN" 

"İşimiz Gücümüz Keçiören" diyen Başkan Özarslan, ziyaret esnasında vatandaşlara müjdeli bir haber daha verdi. Seçim döneminde, Ankara’nın tek çöp konteyneri olmayan ilçesi Keçiören’de bu sorunu çözme sözü veren Özarslan, verdiği sözü yerine getiriyor. 

ABB duyurdu: BAKAP’ta 2024 yılının ilk hasadı yapıldı ABB duyurdu: BAKAP’ta 2024 yılının ilk hasadı yapıldı

Keçiörenlilere Müjde! Kurban Bayramı Sonrası Çöp Konteynerleri Geliyor  (3)

ÇÖP KONTEYNERLERİ GELİYOR 

Pazar ziyaretinde müjdeli haberi duyuran Özarslan, “Çöp konteynerlerimiz Kurban Bayramı sonrasında geliyor. İnşallah sizi çöpten kurtaracağız,” dedi. İlçe için önemli adım olduğunu belirten Özarslan, Keçiören’in temizliği ve düzeni için büyük bir yenilik olacağını vurguladı. 

Keçiörenlilere Müjde! Kurban Bayramı Sonrası Çöp Konteynerleri Geliyor  (7)

Keçiörenlilere Müjde! Kurban Bayramı Sonrası Çöp Konteynerleri Geliyor  (6)

Haber: Büşra Çinkaya

Editör: Sema Türkel