Antalya’nın Alanya ilçesinde yaşanan olayda, bisiklet üzerinde iş yerine yaklaşan bir şahıs, dükkanın önünde duran Oktay Uysal’a (20) ait olan bisiklete doğru yanaştı.

İş yerinin önündeki bisikletin yanında duran şahıs, hiçbir şey olmamış gibi diğer bisikleti alarak bölgeden uzaklaştı. İş yeri önündeki bisikletin çalınma anı is çevredeki bir güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. Olayın ardından dükkanın önüne gelen jandarma ekipleri inceleme yaparak, bisikleti çalan şahsı bulmak için çalışma başlattı.

Kamerada Görünce Şaştı Kaldı! Bisikletli Bisiklet Hırsızlığı (1)

“KENDİ BİSİKLETİYLE BENİMKİNİ SÜRÜP GÖTÜRÜYOR”

Başkent’te kamyon kazası! Duvara çarptı Başkent’te kamyon kazası! Duvara çarptı

Yaklaşık 5 bin lira değerinde olduğu öğrenilen safari tarzı bisikleti çalınan Oktay Uysal olaya ilişkin, “Dün gece 12.30’da çalındı. Şahıs kendi bisikletiyle benim bisikletimin yanına geldi. Etrafa bakınıyor. Başka bir dükkandan kamera görüntüsü buldum. Kendi bisikletiyle benimkini sürüp götürüyor. Bisikletim safari bisikleti gibiydi. Çalındığını öğrenince direkt etrafta soruşturdum. Biz olmayınca yan taraftaki dükkanlar alıp koyuyorlar. Ama bu sefer kameralara bakınca çalındığını öğrendim. Direkt jandarmayı aradım. Jandarmalar geldi, inceleme yaptılar gittiler” dedi.