Kahramankazan ilçesindeki eğitim alanında atılan önemli adımlardan biri olarak öne çıkan Kahramankazan Öğrenci Yurdu'nun açılışı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdulkadir Uraloğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

İlçede eğitim gören gençlerin barınma sorunlarına çözüm olacak olan Kahramankazan Öğrenci Yurdu'nun açılış töreni, 10 Şubat Cumartesi günü saat 13:30'da Kahramankazan Öğrenci Yurdu önünde düzenlenecek. Bakan Uraloğlu'nun teşrifleriyle gerçekleşecek olan bu önemli etkinliğe Kahramankazan Belediyesi vatandaşları davet etti.

Yeni hizmetin açılışıyla ilgili olarak yapılan açıklamada, öğrencilere sağlıklı ve güvenilir bir barınma imkanı sunmayı amaçladıkları belirtilirken, bu tür tesislerin gençlerin eğitimine destek olma noktasında kritik bir rol üstlendiği vurgulandı.

Kahramankazanlıları, bu anlamlı günde bir araya gelerek, ilçenin eğitim alanındaki bu önemli adımına tanıklık etmek için 10 Şubat Cumartesi günü saat 13:30'da düzenlenecek.

HABER:ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak 13 Eylül Ortaokulu'nu ziyaret etti Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak 13 Eylül Ortaokulu'nu ziyaret etti