10-12 Mayıs tarihlerinde Samsun’un Vezirköprü ilçesinde başlayan 2024 Türkiye Off-Road Şampiyonası'nda Kahramankazan Belediyespor Kulübü sporcularından Pilot Oğuzhan Türkvatan ve Co-Pilot Hüseyin Hasret Yılmaz, ikincilik kupası alarak büyük bir başarıya imza attılar. 

2024 Türkiye Off-Road Şampiyonası, Samsun Otomobil Spor Kulübü (SAMOSK) tarafından düzenlenen yarışta, 32 araç ve 64 sporcu kıyasıya mücadele etti. Yarış, 10 Mayıs Cuma akşamı saat 17.30'da Vezirköprü Çamlık Parkı'nda start verdi ve Pazar günü saat 17.00'de seyirci özel etabında gerçekleştirilen ödül töreniyle son buldu. 

Kahramankazan Belediyespor’dan Off Road Şampiyonası’nda Ikinci Oldu  (1)

Ankara Balıkesirliler Derneği'nde Nostaljik Buluşma Ankara Balıkesirliler Derneği'nde Nostaljik Buluşma

Organizasyon, Samsun Valisi Orhan Tavlı'nın öncülüğünde, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Vezirköprü Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen bu yarışa, Vezirköprü Kaymakamı Özgür Kaya’da katılım sağladı. 

Kahramankazan Belediyespor’dan Off Road Şampiyonası’nda Ikinci Oldu  (3)

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının kapsamında düzenlenen bu yarış, Gençlik Bayramı Haftası’na ayrı bir renk kattı.  

2024 Türkiye Off-Road Şampiyonası'nda ikincilik kupasını alan Kahramankazan Belediyespor Kulübü’nün sporcuları Pilot Oğuzhan Türkvatan ve Co-Pilot Hüseyin Hasret Yılmaz, Kahramankazan’lılara kupa sevincinin yanı sıra büyük bir gurur yaşattı. 

İHA