10-16 Mayıs "Dünya Engelliler Haftası” sebebiyle farkındalık oluşturmak adına başkentte pek çok etkinlik ve programlar düzenlendi. Bu özel hafta kapsamında ABB bünyesindeki Engelsiz Gündüz Çocuk Bakımevi’nde hizmet gören özel gereksinimli çocuklar, farkındalık yaratmak adına Gazi Park’ta pankartlarla yürüyüş yaptı.
Çocuklar, "Engelleri Birlikte Sevgiyle Aşalım", “Aynı Bahçenin Farklı Çiçekleriyiz”, “Engel Olma Farkında Ol” yazılı pankartlar eşliğinde yürüyüşü tamamladı.
Minikler tarafından gerçekleştirilen bu yürüyüş, çevredeki vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gördü.
Editör: Sema Türkel