Dilek Taşı filmi Antalya'nın neresinde çekildi? 1978 Dilek Taşı filmi konusu ve oyuncuları Dilek Taşı filmi Antalya'nın neresinde çekildi? 1978 Dilek Taşı filmi konusu ve oyuncuları

Netflix Türkiye'nin yeni yapımlarından "Sen Yaşamaya Bak", 21 Mart'ta izleyiciyle buluştu. Başrollerini Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı film, yayınlandığı günden beri büyük ilgi görüyor. Peki, Kaan Urgancıoğlu'nun Netflix Sen Yaşamaya Bak filmi konusu, oyuncuları ve nerede çekildi?

Sen Yaşamaya Bak filmi konusu

Film, oğlu Can ile birlikte yaşayan Melisa'nın beklenmedik bir hastalıkla yüzleşmesini ve hayatının son 5 ayında oğluna bakacak birini bulma çabasını anlatıyor. Melisa'nın bu süreçte yaşadığı duygusal iniş çıkışlar, fırtınalı bir aşk ve oğlunu emanet edebileceği güvenilir birini bulma arayışı, izleyiciyi derinden etkileyen bir hikaye sunuyor.

Sen Yaşamaya Bak filmi oyuncuları

Filmde Melisa karakterini Aslı Enver, Fırat karakterini ise Kaan Urgancıoğlu canlandırıyor. Ayrıca Ezgi Şenler, Mert Ege Ak, Birce İrem, Defne Ayşe Özpirinç ve İbrahim Kendirci gibi başarılı oyuncular da filmde rol alıyor.

Sen Yaşamaya Bak nerede çekildi?

"Sen Yaşamaya Bak" filminin çekildiği yerler henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak filmin görsel atmosferinden ve bazı sahnelerinden, İstanbul'un farklı semtlerinde çekildiği tahmin ediliyor. Çekim yerleri hakkında daha fazla bilgi geldikçe bu makale güncellenecektir.

"Sen Yaşamaya Bak", duygu yüklü hikayesi, başarılı oyuncu kadrosu ve merak uyandıran çekim yerleriyle izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Netflix Türkiye'nin yeni yapımlarından olan bu film, dram türündeki yerli yapımlar arasında önemli bir yere sahip olacak gibi görünüyor.

Editör: ÖMER YILDIZCI