Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri’nde yeni karakter Aleyna’yı oyuncu Zilan Duru canlandırıyor. Zilan Duru’nun kim olduğu merak ediliyor. Aleyna için Azem'in kızı mı diye iddialar ortaya atıldı. Peki, İnci Taneleri Aleyna gerçek adı? Zilan Duru kimdir, nereli, kaç yaşında? Zilan Duru oynadığı diziler? İşte haberin detayları…

İNCİ TANELERİ ALEYNA GERÇEK ADI?

Kanal D'nin rekor kıran dizisi İnci Taneleri'nde cezaevinden çıktıktan sonra hayatını yeniden inşa eden Azem Yücedağ yer alıyor. İlk bölümünden itibaren izleyici ekran karşısına kitleyen İnci Taneleri’nde yeni bir karakter Aleyna eklendi.

İnci Taneleri dizisinde Aleyna’yı canlandıran oyuncu Zilan Duru’dur. İnci Taneleri dizisinde Aleyna, Sırat'ın sevgilisi olarak biliniyor. Sırat telefon konuşmasında, ''Aleyna, balım... Sen benim niye aklımdan hiç çıkmıyorsun...'' demişti.

ALEYNA AZEM’İN KIZI MI?

İnci Taneleri dizisinde Aleyna Azem’in kızı mı? İzleyiciler tarafından merak ediliyor. Aleyna Azem’in kızı olabileceği tahmin ediliyor. İnci Taneleri 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı

ZİLAN DURU KİMDİR?

Zilan Duru, 20 Temmuz 1988 tarihinde Diyarbakır’da doğmuştur. Duru, Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon bölümü mezunudur.

Duru oyunculuk hayatına 2007 yılında "Kuzey Rüzgarı" dizisiyle başlamıştır. Duru, Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman ile Lale Devri dizisinde başrolleri paylaşmıştır.

Duru, "Avon Güzeller Güzeli" yarışmasında 1. olmuştur. Mart 2011'de vizyona girmiş olan, Ağrı Doğubeyazıt'ta çekilen "Kir" (Qırej) isimli kadın hakları ile ilgili sinema filminde başrol oynayan Duru, ayrıca birçok dizi ve filmde rol almıştır.

ZİLAN DURU KAÇ YAŞINDA?

Zilan Duru, 1988 yılında doğmuştur. 2024 yılı itibarıyla 36 yaşındadır.

Zilan Duru

ZİLAN DURU OYNADIĞI DİZİLER?

Muhteşem Yüzyıl 4. Sezon

Kir ((Qırej)

Derin Sular

Lale Devri

Zor Sevda

Memleket Hikayeleri - Ceviz Oynamaya mı Geldin?

Memleket Hikayeleri - Aman Doktor

Kuzey Rüzgarı

Jet Lee'nin Romeo Ölmeli filmi ne zaman ve nerede çekildi? Romeo Ölmeli filminin konusu ve oyuncuları Jet Lee'nin Romeo Ölmeli filmi ne zaman ve nerede çekildi? Romeo Ölmeli filminin konusu ve oyuncuları

Memleket Hikayeleri: Evlerinin Önü Mersin

Acemi Cadı

Büyük Buluşma