Huawei'nin sevilen akıllı saati Huawei Watch 4 Pro, yeni versiyonuyla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son sızıntılara göre, özel bir versiyon olan Space Exploration Edition adı altında piyasaya sürülecek olan bu model, koyu titanyum kayışı ve çarpıcı kırmızı detaylarıyla dikkat çekiyor. Tasarımındaki titanyum malzeme, ürüne yüksek dayanıklılık sağlayarak beklentileri karşılamaya aday.

Kod 18 Bu Aygıtın Sürücülerini Yeniden Yükleyin Sorunu Nasıl Çözülür? Kod 18 Bu Aygıtın Sürücülerini Yeniden Yükleyin Sorunu Nasıl Çözülür?

Huawei Watch 4 Pro'nun yeni versiyonu, HarmonyOS 4.0 işletim sistemiyle gelecek. Bu da daha stabil bir performans ve enerji verimliliği sağlayarak kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artıracak. Beklenen fiyat farkıyla ilgili net bilgi olmasa da, standart versiyona kıyasla önemli bir fark olması beklenmiyor. Son kararı kullanıcılar verecek olsa da, yeni özellikler ve tasarımın beğeni toplayacağı tahmin ediliyor.

Huawei Watch 4 Pro'nun teknik özelliklerine baktığımızda, 466 x 466 piksel çözünürlüğünde ve 1.5 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekranla geliyor. Bluetooth ve NFC bağlantı seçenekleri sunmasıyla dikkat çeken ürün, normal modda 4 günlük pil ömrü vaat ediyor. Güç tasarrufu modunda ise şaşırtıcı bir şekilde 21 gün boyunca kullanılabiliyor. Sağlık özellikleri arasında cilt sıcaklığı algılama, EKG takibi ve kalp atış hızı izleme gibi özellikler bulunuyor.

Huawei'nin teknolojiye olan yenilikçi yaklaşımıyla, Huawei Watch 4 Pro'nun yeni versiyonunun da başarılı olması bekleniyor. Siz de Huawei markalı akıllı saatler kullanıyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!