Kanal D'de salı günleri ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisinin final yapmasının ardından artık salı günleri filmler ve belgeseller izleyicilerle buluşuyor. 

Bu akşam Hızlı ve Öfkeli serisinin 6'ncı filmi sinemaseverlerle buluşacak.

En popüler aksiyon filmlerinden Hızlı ve Öfkeli 6 filmi hakkındaki detaylar merak ediliyor ve araştırılıyor. 

Peki Hızlı ve Öfkeli 6 filmi nerede çekildi? Hızlı ve Öfkeli 6 oyuncuları ve konusu ne? İşte detaylar...

HIZLI VE ÖFKELİ 6 FİLMİ KONUSU

Dom ve Brian, Rio'daki büyük soygunlarından sonra oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip ekibe 100 milyon dolar kazandırmıştı. Paraya para demeyen kahramanlarımız, dünyanın tadını çıkarırken bir yandan da eve dönme ve kaçmadan, saklanmadan yaşama arzusuyla yanıp tutuşuyordu. Her ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelmeye başlamıştı.

Hizli Ve Ofkeli 6 Filmi Nerede Cekildi

Bu sırada, federal ajan Luke Hobbs dünya genelinde 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonunu araştırmaya koyulmuştu. Bu örgüt, her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşuyordu ve örgütün ikinci lideri, Dom'un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty'den başkası değildi. Letty'nin hayatta olduğunu öğrenmek, Dom için şok edici bir haberdi.

Kartal Tibet'in Kıskanırım Seni filmi Nerede Çekildi? Kıskanırım Seni Konusu ve Oyuncuları Kartal Tibet'in Kıskanırım Seni filmi Nerede Çekildi? Kıskanırım Seni Konusu ve Oyuncuları

Hobbs, Dom'a bu ölümcül ekibi yenmenin tek yolunun onları kendi seviyelerine, yani sokaklara çekmek olduğunu söyler. Londra'da ekibini yeniden toplamasını teklif eder ve karşılığında haklarındaki tüm dava dosyalarının ve suçlamaların düşürülüp eve geri dönmelerini, ailelerine kavuşmalarını vadeder.

"Hızlı ve Öfkeli 6", kahramanlarımızın evlerine ve sevdiklerine geri dönme yolunda verdikleri zorlu mücadeleyi konu alıyor. Dom ve ekibi, Letty'nin hayatta olduğunu öğrenmenin şokuyla, Hobbs'un teklifi üzerine yeniden bir araya gelir ve kendilerini Londra'nın sokaklarında, ölümcül paralı askerlerle başa çıkmaya çalışırken bulurlar. Film, yüksek tansiyonlu aksiyon sahneleri ve dramatik anlarıyla izleyicilere soluksuz bir macera vaat ediyor.

HIZLI VE ÖFKELİ 6 FİLMİ OYUNCULARI

Vin Diesel

Paul Walker

Jordana Brewster

Dwayne Johnson

Michelle Rodriguez

Tyrese Gibson

Ludacris

Sung Kang

Jason Statham

HIZLI VE ÖFKELİ 6 FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Hızlı ve Öfkeli 6 filmi İspanya ve İngiltere'nin çeşitli kentlerinde çekilmiştir.

Editör: Öykü Karabacak