Polatlı vatandaşları yeni belediye binasına güvenle gidecek! Eskiyen üst geçidin yıkımı başladı Polatlı vatandaşları yeni belediye binasına güvenle gidecek! Eskiyen üst geçidin yıkımı başladı

Yalova Valiliği, Eski AK Parti dönemi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu'nun TBMM Sosyal Tesisleri'ndeki sıcak su havuzunda hareketsiz bulunmasının ardından başlatılan soruşturmaya ilişkin açıklamada bulundu.

Bakan Arzu’nun cenazesinin Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmasının ardından, yapılan otopsi sonucunda ölüm nedeni belirlendiğini söyleyen Yalova Valiliği, eski Bakan’ın kalp krizi sonucunda hayatını kaybettiğini açıkladı.

HAVUZDA KALP KRİZİ

Tatil için Yalova’da bulunan TBMM Atatürk Köşkü ve Yalova Termal Sosyal Tesisleri'ne gelen, TBMM'de 23'üncü dönem milletvekilli yapan ve 63'üncü hükümette Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak görev yapan Kutbettin Arzu’nun ölüm nedenine ilişkin şu açıklama yapıldı:

"Eski Tarım ve Hayvancılık Bakanı, 23. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi Diyarbakır Milletvekili Sayın Kutbettin Arzu konaklamış olduğu Yalova ili Termal ilçesi TBMM Termal Tesislerinde girmiş olduğu havuzda kalp krizi geçirmiştir. Olay yerine ulaşan 112 ekibinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak vefat etmiştir. Konu ile ilgili adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Sayın Kutbettin Arzu'ya Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz."