Edirne'de polisin dur ihtarına uymayan Halil Ay'ın tutuklanmasının ardından 3 ruhsatsız tabanca ile 36 mermi ele geçirildi. Halil Ay, daha sonra otomobilde parmak izi alındıktan sonra 3 cinayetin zanlısı olarak tutuklandı. Daha sonra Halil Ay'ın 17 suçtan yargılandığı ve bu suçlardan 2'sinin kasten öldürme olduğu ortaya çıktı. Halil Ay kimdir? Halil Ay Fransa'da öldü mü? Fransada öldürülen adam Halil AY mı? Halil Ay hangi cinayetleri işledi?  Peki, Halil Ay öldü mü? Halil Ay kimdir? Halil Ay nereli ve kaç yaşında? İşte ayrıntılar.. Halil Ay'ın son dakika cinayeti nerede gibi sorulara yanıt aradık.

Halil Ay kimdir? Halil Ay nereli? Halil Ay Kim?

Halil Ay, Adıyaman Gerger'lidir ve Zaza kökenlidir. Gençliğinin çoğu Adana'da geçti. Adana'da çok düşmanı olduğu gerekçesiyle İstanbul'a taşındı. Haliç Köprüsü'nde yaşanan olay sonrası Halil Ay konuşuldu. Halil Ay'ın akıbeti şu anda bilinmiyor.

Halil Ay Fransa'da öldü mü? Fransada öldürülen adam Halil Ay mı?

Fransız haber kanallarının haberine göre, şüpheli Halil Ay, Fransa'nın Chatonnay kentinde arkadaşıyla birlikte ölü bulundu. Cesetlerden birinin altında bir tabanca bulundu. Hafta ortasında otopsi yapılacak ve merhumun kimliği netlik kazanacak, merak edilen detaylara güncellemelerimizde yer vereceğiz. Merhumun Fransız topraklarına sahte Bulgar kimlik belgeleriyle girdiği ortaya çıktı. Merhum ve beraberindeki kişi, Cuma akşamı Airbnb aracılığıyla kiralanan konaklama yerine geldi.

Tiktok ve Instagram hesaplarında Halil Ay'ın tuzağa düşürülürken öldürüldüğü, diğer ölen kişinin Halil Ay'ı öldürmeye gelenler arasında olduğu söyleniyor.

FETÖ üyeliğinden aranan emniyet amiri yakalandı! FETÖ üyeliğinden aranan emniyet amiri yakalandı!

Halil Ay'ın cenazesi Türkiye'ye geldi mi?

Halil Ay'ın cenazesinin ne zaman geleceğine dair net bir bilgi olmasa da hayranlarının Tiktok'ta paylaştığı bilgilere göre cenazenin Türkiye'ye geldiği ve çok büyük bir kalabalık tarafından defnedildiğine dair bazı paylaşımlar var.