Çankaya Müftülüğü'nün Tohumlar Latif Ekmekçioğlu Yatılı Erkek Hafızlık Kur'an Kursu öğrencileri, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen Hafızlık Tespit Sınavı'nda sınava girenler büyük başarı elde etti.

2024 Haziran döneminde sınava giren 11 öğrencisinden 9'u zorlu sınavı başarıyla geçerek hafızlık belgelerini aldı. Öğrencilerin bu azim ve gayretlerinin yanı sıra, hocaların verdiği çalışma planı da ön plana çıktı.

Hafızlık Kur'an Kursu Öğrencileri'nden Büyük Başarı (1)

Tohumlar Latif Ekmekçioğlu Yatılı Erkek Hafızlık Kur'an Kursu'nda 11 öğrenciden 9'unun sınavı başarıyla tamamlaması diğer Kur'an kursları arasında kendisini ön plana çıkarttı.

Hafızlık Kur'an Kursu Öğrencileri'nden Büyük Başarı (2)

Tohumlar Latif Ekmekçioğlu Yatılı Erkek Hafızlık Kur'an Kursu, modern eğitim anlayışı ve donanımlı fiziki imkanlarıyla öğrencilere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor. Kursta, öğrencilerin sadece hafızlık eğitimi almaları değil, aynı zamanda ahlaki ve manevi değerlerle yetişmeleri de hedefleniyor.

Türkiye Belediyeler Birliği ikinci encümen toplantısı Ankara’da gerçekleşti Türkiye Belediyeler Birliği ikinci encümen toplantısı Ankara’da gerçekleşti

Çankaya Müftülüğü, öğrencilerini tebrik ederken, başarılarında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Bu başarı, Çankaya Müftülüğü'nün Kur'an eğitimine verdiği önemi ve yatırımları bir kez daha gözler önüne serdi.

Muhabir: ÖMER YILDIZCI