Polatlı Kurtuluş Mahallesi Battal Gazi Caddesi’nde çekilen çöp konteynırı dikkat çekmişti. Bununla ilgili açıklama yapan Polatlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Özgür Özcan marketlerden kaynaklı kartonların bırakıldığı ve Polatlı Temizlik işleri olarak olaya anında müdahale ettiklerini belirtti.

Polatlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Özgür Özcan Polatlı’da çöp saati uygulamasının bir dönem olduğunu ama bu saat uygulamasına vatandaşların uymaması nedeniyle kaldırıldığını açıkladı. Saat uygulamasının kaldırılsa bile Polatlı Temizlik işleri olarak 24 saat her mahalle ve cadde de görevlerini yaptıklarını belirten Özcan vatandaşların endişe duymaması gerektiğini belirtti.

Haberimiz Sonuç Verdi! Polatlı Temizlik İşleri Müdürlüğünden Cevap Gecikmedi (2)

Ayrıca Polatlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Özgür Özcan sineklerin çöplerden kaynaklanmadığını belirterek çöp konteyner yıkama işlemlerinin de sürekli gerçekleştiğini açıkladı.

Hayvan hakları savunucularının direnişi Kuğulu Park’ta devam ediyor! Hayvan hakları savunucularının direnişi Kuğulu Park’ta devam ediyor!

24 saat Kurtuluş ve Çarşı mahallesinde çöp araçlarının gezdiğini söyleyen Özcan ayrıca boşta olan bir aracın ise yer gözetmeksizin gece gündüz tüm mahalleleri turladığını ve Polatlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak eksikliklerinin olmadığını belirtti.

Bu açıklama ile Polatlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, mahallelerde yaşanan çöp sorunu ve alınan önlemler hakkında bilgi vererek vatandaşları bilgilendirmiş oldu.

Muhabir: KARDELEN ÇIKMAZ