Taner ve Selma çiftinin önünde artık engel kalmamış durumda.

Gönül Dağı, TRT 1 ekranlarında milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yeni bölümüyle seyircisine unutulmaz anlar yaşatan dizi, beklenmedik bir gelişme ile şaşkınlık yaratıyor.

Son bölümde yaşananlar, dizi tutkunlarını büyük bir pişmanlık yaşatan bir ismi eleştirmeye itti. Gönül Dağı'nın başarılı oyuncu kadrosu, Berk Atan, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Melis Sevinç, Zümre Meğreli, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar ve Eser Eyüboğlu gibi isimlerle dolu. Ancak, veda haberleri birbiri ardına gelmeye başladı.

Gönül Dağı’ndaki Veda Herkesi Sevinçten Havalara Uçuracak! Taner Ve Selma’nın Önünde Engel Kalmadı (1)

Taner, Veysel ve Ramazan'ın başı dertlerle dolu olan Gönül Dağı dizisi, seyircilere duygusal anlar yaşatırken, kötü günlerin geride kaldığını göstermeye başladığına dikkat çekiyor.

Berdan Mardini ve Tıvorlu İsmail bir araya geldi! Düetleri dikkatleri üzerine çekti Berdan Mardini ve Tıvorlu İsmail bir araya geldi! Düetleri dikkatleri üzerine çekti

Yasemin karakteri, Merve Yıldız'ın canlandırdığı unutulmaz rolüyle diziden ayrıldı. Yasemin'in veda ettiği mektubu, amcaoğullarına bir nevi rahat bir nefes aldırmış gibi görünse de yeni bölümlerde neler olacağı merak konusu haline geldi.

Gedelli Kasabası ve amcaoğulları, Yasemin'in ayrılığı sonrasında hangi zorluklarla karşı karşıya kalacak, şimdi herkes bunu merakla bekliyor.