Akkaya: Gordion için mutlu olmamız gerekirken hiç kimse çıkıp da buna değinmedi! Akkaya: Gordion için mutlu olmamız gerekirken hiç kimse çıkıp da buna değinmedi!

Pursaklar Belediyesi ve Başkan Ertuğrul Çetin, Pursaklarlı gençler için durmadan çalışmaya devam ediyor. Pursaklar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bu kapsamba Pursaklar İlçe Kütüphanesi'nde çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirdi.

Pursaklar İlçe Kütüphanesi'nde gerçekleştirilen çevre düzenlemesi, gençlerin daha verimli bir şekilde ders çalışmalarını sağlamak amacıyla ve gençlerin ders çalışma aralarında keyifli vakit geçirebilmeleri için gerçekleştirildi.

Gençler için çevre düzenlenmesi yapıldı (3)

"Pursaklar İlçe Kütüphanesi, gençlerimizin bilgiye erişimini kolaylaştıran önemli bir merkez"
Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, gençlerin eğitimine ve kültürel gelişimine katkı sağlamak amacıyla bu tür çalışmalara önem verdiklerini belirtti. Çetin, "Pursaklar İlçe Kütüphanesi, gençlerimizin bilgiye erişimini kolaylaştıran önemli bir merkez. Biz de bu merkezi daha cazip hale getirerek gençlerimizin ders çalışma aralarını daha verimli ve keyifli geçirmelerini destekliyoruz" dedi.
Gençler için çevre düzenlenmesi yapıldı
HABER:ARDA ÖZDEN