BigChefs sahibi Gamze Cizreli kimdir? Gamze Cizreli nereli, nerede doğdu? Gamze Cizreli kaç yaşında? Bigchefs’in sahibi Gamze Cizreli çok merak edilen bir kişi. Çoğu kişi başarılı iş kadını Gamze Cizreli’nin kim olduğunu merak ediyor. Acaba Gamze Cizreli evli mi, eşi kim, kaç çocuğu var? Gamze Cizreli hangi restoranın sahibi? Gamze Cizreli nerenin sahibi? Peki Gamze Cizreli kaç şubesi var? Kısaca Gamze Cizreli biyorgrafisi, hayat hikayesi ve restoranlarına göz atalım:

Gamze Cizreli kimdir, nereli, kaç yaşında? Gamze Cizreli hangi restoranın sahibi?

gamze-cizreli-kimdir-nereli-kac-yasinda

Bigchefs'in sahibi Gamze Cizreli, son derece ilgi çekici bir kişilik. İnsanların büyük çoğunluğu, başarılı bir iş kadını olan Gamze Cizreli'nin kim olduğunu merak ediyor. Hadi Gamze Cizreli'nin biyografisine, hayat hikayesine ve restoranlarına yakından bakalım:

BigChefs sahibi Gamze Cizreli kimdir?

1968 yılında Diyarbakır’da doğan Gamze Cizreli, üç çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu olarak dünyaya gelmiş. Babası akedemisyen, annesi ise ev hanımı olan Gamze Cizreli’nin çocukluk yılları ise Ankara’da geçti.

Gamze Cizreli, 1991 yılında ODTÜ İşletme Bölümü'nden başarıyla mezun oldu. Mezuniyet sonrasında Türk-Amerikan ortak savunma sanayi projesinde önemli bir rol üstlendi. Ancak 1994 yılında sektör değiştirerek yeni bir yolculuğa başladı. Cizreli'nin vizyonu ve iş girişimi ruhu onu Cafemiz adlı Ankara'nın ilk kafelerinden birini kurmaya yönlendirdi. İlk eşiyle birlikte Arjantin Caddesi'nde bulunan bu mekan, şehrin sosyal hayatına yeni bir soluk getirdi.

Ecem Erkek kimdir kaç yaşında aslen nereli? Oyuncu Ecem Erkek kimin kızı? Ecem Erkek kimdir kaç yaşında aslen nereli? Oyuncu Ecem Erkek kimin kızı?

Gamze Cizreli, önce pastacılık sektöründe hizmet veren Kuki'yi ve ardından Uzak Doğu mutfağının lezzetlerini sunan Quick China'yı kurarak başarısını kanıtladı. Maalesef, 2005 yılında iflas etti ancak bu onun moralini bozmadı. 2007 yılında Ankara'da BigChefs'i kurmak için kredi kullanarak tekrar ayağa kalktı. Ardından, 2010 yılında Saruhan Tan ile ortaklık kurarak Rafine Restaurant'ı Ankara'da açtı.

Günümüzde ise hala BigChefs'in başında yöneticilik görevini sürdürüyor.

Gamze Cizreli nereli, nerede doğdu?

Aslen Diyarbakır’lı olan Gamze Cizreli, babasının işi nedeniyle eğitim hayatını Ankara’da tamamlamıştır.

Gamze Cizreli kaç yaşında, hangi yıl doğdu?

BigChefs’in sahibi Gamze Cizreli 55 yaşındadır. 1968 yılında doğan Gamze Cizreli, başarılı hayat hikayesi ile ülkemizin restoran işletmecileri arasında ayrı bir yere sahiptir.

Gamze Cizreli evli mi, eşi kim, kaç çocuğu var?

Evli olan Gamze Cizreli’nin 2 çocuğu var. İsimleri ise Oğul ve Ali.

Gamze Cizreli hangi restoranın sahibi? Gamze Cizreli nerenin sahibi?

BigChefs restoran zincirinin kurucusu ve sahibi olan Gamze Cizreli, Bigchefs restoranlarının sahibi. Ayrıca Rafine Restorant’ın da ortağı.

Gamze Cizreli kaç şubesi var?

Big Chefs, Türkiye'nin önde gelen restoran zincirlerinden biri olarak hizmet vermektedir. Gamze Cizreli'nin kurucusu olduğu Big Chefs'in toplamda 50 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin 44'ü Türkiye'de yer alırken, geri kalan 6'sı ise yurt dışında faaliyet göstermektedir.

Big Chefs'in başarısının arkasında, 2 bin 500'e yakın çalışanıyla büyük bir aile oluşturması da yer almaktadır. Bu çalışanlar, Big Chefs'in kaliteli hizmet anlayışını temsil ederek müşterilere en iyi deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Gamze Cizreli'nin liderliğindeki Big Chefs, geniş şube ağıyla müşterilerine lezzetli yemekler ve unutulmaz deneyimler sunmayı sürdürmektedir.

Kaynak: HABER MERKEZİ