Samsung'un yeni Galaxy Tab S6 Lite'ı, öğrenciler, profesyoneller ve aileler için iş, okul ve eğlenceyi bir araya getiren esnek bir tablet deneyimi sunuyor. Hafif form faktörüyle taşınabilirliği, dahili S Pen ile pratikliği ve güçlendirilmiş işlemcisi ve GPU'suyla, kullanıcılarına gün boyu iş ve eğlencede yardımcı oluyor.

VirtualBox VBOX_E_FILE_ERROR 0x80bb0004 Hatası Nasıl Çözülür? VirtualBox VBOX_E_FILE_ERROR 0x80bb0004 Hatası Nasıl Çözülür?

Galaxy Tab S6 Lite'ın işlemci performansı bir önceki modele göre yüzde 28 daha fazla CPU ve yüzde 43 daha fazla GPU gücüyle artırıldı. 2.4 GHz ve 2.0 GHz dört çekirdekli Exynos 1280 işlemci, çoklu görevlerin üstesinden başarıyla kalkıyor. Geniş 10.4 inç ekran, çoklu görev özelliklerini desteklerken, Samsung'un tabletler için özel olarak geliştirdiği yeni "DeX Mode", masaüstü bilgisayar deneyimini Galaxy Tab S6 Lite'a taşıyor.

Galaxy Tab S6 Lite, 7040 mAh piliyle 14 saate varan oynatma süresi sunuyor ve Dolby Atmos & Sound by AKG çift hoparlörleriyle içerik tüketimini daha sürükleyici hale getiriyor.

S Pen ile, öğrenciler ve profesyoneller için konforlu bir kullanım sağlanıyor. "Screen Off Memo" özelliğiyle, ekranı açmaya gerek kalmadan S Pen ile doğrudan kapalı ekran üzerine not almak mümkün. Ayrıca, S Pen'in "AR Doodle" uygulaması sayesinde gerçek nesnelerin üzerine çizimler yapılabiliyor. S Pen, ayrı bir şarj cihazı gerektirmeden, mıknatıslı yapısıyla doğrudan tabletin üst kısmına yerleştirilerek şarj olabiliyor.

Galaxy Tab S6 Lite, gri, mint ve bahar pembesi renk seçenekleriyle sunuluyor ve kullanıcıların beklentilerini karşılamak için tasarlanmış güçlü bir tablet deneyimi sunuyor.