Tottenham'dan 15 milyon Euro'luk satın alma opsiyonuyla kiralanan oyuncunun sözleşmesinin feshi için Galatasaray yönetimi, görüşmelere başladı.

Ankaragücü-Beşiktaş maçına dakikalar kaldı! Takımların ilk 11'leri belli oldu Ankaragücü-Beşiktaş maçına dakikalar kaldı! Takımların ilk 11'leri belli oldu

Aldığı kilolarla dikkat çeken Ndombele için teknik direktör Okan Buruk, kesin kararını verdi ve yönetimle paylaştı. Tottenham ile yapılan görüşmelerde Galatasaray, anlayış talep ederek sözleşmenin feshi konusunda anlaşma sağlamaya çalışıyor.

Galatasaray’da karar verildi Yıldız oyuncunun sözleşmesi feshediliyor! (3)

NDOMBELE, TAKIMDAN AYRILMAK İSTEMİYOR

Devre arasında Ndombele ile yollarını ayırmaya hazırlanan sarı-kırmızılılar, yeni bir orta saha oyuncusu transferi için de çalışmalarını sürdürüyor.

Ancak, Galatasaray'ın bu tavrına rağmen Ndombele, takımdan ayrılmak istemiyor. Yapılan toplantıda performansının artacağını ifade eden oyuncu, ligin ikinci yarısında formunu yükseltmeye odaklandığını belirtti.

Galatasaray’da karar verildi Yıldız oyuncunun sözleşmesi feshediliyor! (2)

Sarı-kırmızılılar, Ndombele'nin motivasyonunu yükseltmeye yönelik çabalarını sürdürürken, oyuncunun fazla kilolarından kurtulma konusundaki sözleri umut verici olarak değerlendiriliyor.