Göç İdaresinden ‘’Suriyeliler Türkiye’de Kalsın’’ Genelgesi ile ilgili açıklama! Göç İdaresinden ‘’Suriyeliler Türkiye’de Kalsın’’ Genelgesi ile ilgili açıklama!

Fuse Tea İsrail Malı mı? Fuse Tea nerenin hangi ülkenin malı? Fuse Tea sahibi kim? Fuse Tea İsrail'in mi? Fuse Tea hangü ülkenin? Fuse Tea fabrikasının sahibi kim? Fuse Tea hakkında takip edilenleri sizler için araştırdık...

Fuse Tea İsrail Malı mı?

Fuse Tea, The Coca-Cola Company tarafından üretilen bir içecek markasıdır. Bu içecek, çeşitli lezzetleri ve serinletici buzlu çaylarıyla tanınır. Fuse Tea, İsviçre, Gürcistan, Kazakistan ve Türkiye'de "Fuse Tea" adıyla pazarlanırken, diğer ülkelerde "Fuze Tea" veya "Fuze Beverage" adıyla satılıyor. Fuse Tea, 2000 yılında Englewood Cliffs, New Jersey'de kuruldu ve ilk ürün olarak karışık dut, muz, kola ve kızılcık ahududu karışımından elde edilen bir içeceği piyasaya sundu.

Fuse Tea'nin sahibi The Coca-Cola Company'dir. The Coca-Cola Company, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirkettir ve dünyanın en büyük içecek üreticilerinden biridir. Coca-Cola, 1920 yılından bu yana halka açık bir şirket olarak faaliyet göstermektedir ve New York Borsası'nda KO kodu ile işlem görmektedir.