CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez kimdir? CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez kaç yaşında? CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez nereli? CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez ne iş yapıyor? CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez'in hayatı merak konusu oldu. Sizlere CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez'in hayatı hakkında merak edilenleri haberimizde derledik...

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez kimdir?

Aysemin Gülmez, aslen Ordu doğumlu bir avukattır. 1979 yılında Ordu'nun Mesudiye ilçesinde dünyaya geldi. İlkokuldan liseye kadar eğitimini İstanbul'un Kadıköy ilçesinde tamamladı. Lise eğitimini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne kabul edildi ve 2001 yılında bu fakülteden mezun oldu. Halen İstanbul Barosu'na bağlı olarak avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Aysemin Gülmez, "Kadın Hakları ve Aile İçi Şiddet" ile "Çocuk Hakları" konularında uzmanlık sahibidir ve uzun yıllar İstanbul Barosu'na bağlı Kadın Hakları ve Çocuk Hakları Merkezi'nde avukat olarak çalışmıştır.

İstanbul Barosu tarafından düzenlenen "Doğrudan Soru ve Çapraz Sorgu" seminerini 2005 yılında tamamlamış, 2003 yılında İstanbul Barosu CMUK Uygulama Servisi tarafından verilen eğitimle "Sanık Hakları ve Müdafilik" alanında uzmanlaşmış, ayrıca 2018 yılında Marmara Üniversitesi tarafından verilen "Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk" eğitimi almıştır.

Aysemin Gülmez, kurumsal firmalara ve bireylere hukuki danışmanlık hizmetleri sunarak çalışma hayatını sürdürmektedir. Aile Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku ve Borçlar Hukuku gibi alanlarda uzmanlaşmıştır.

Nurhan Özenen kimdir? Nurhan Özenen evli mi? Nurhan Özenen kaç yaşında dizileri neler? Nurhan Özenen kimdir? Nurhan Özenen evli mi? Nurhan Özenen kaç yaşında dizileri neler?

Siyasi kariyerine 2008 yılında Cumhuriyet Halk Partisi'nin Sancaktepe ilçe örgütünde Eğitim Sekreteri olarak başlamıştır. Daha sonra Sancaktepe ve Ataşehir ilçe örgütlerinde İnsan Hakları Komisyonu dahil çeşitli kademelerde görev almıştır. 31 Mart 2019'da CHP Ataşehir belediye başkan aday adayı olmuş ve Haziran 2019'dan itibaren CHP İstanbul İl İnsan Hakları Komisyonu'nda görev yapmıştır.

Üniversite yıllarından itibaren sivil toplum kuruluşlarının eğitim ve kültür faaliyetlerinde aktif olarak yer almış, birçok sivil toplum kuruluşunun sosyal ve kültürel projelerinde danışmanlık yapmıştır.

Aysemin Gülmez, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak parti içindeki görevini sürdürmektedir. Evlidir ve 2 erkek, 1 kız çocuğu annesidir. Ayrıca İngilizce bilmektedir ve Cumhuriyet Halk Partisi Yüksek Disiplin Kurulu üyesidir.

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez kaç yaşında?

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez 1979 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 44 yaşındadır.

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez aslen nereli?

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez 1979 yılında Ordu'nun Mesudiye ilçesinde dünyaya geldi.

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez evli mi?

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Aysemin Gülmez evli, 2 erkek ve 1 kız çocuk sahibi.