En İyi Kış Lastiği Markası Hangisi? 7 Kış Lastiği Önerisi En İyi Kış Lastiği Markası Hangisi? 7 Kış Lastiği Önerisi

Türkiye’de sürekli dalgalanma halinde olan araç fiyatlarında sıfır araç almak isteyenler zorluk çekiyor. İkinci el araç piyasasındaki artış ve düşüşler peş peşe gelince, araç almak isteyenler 2023 model sıfır araçlara yöneldi. Birçok otomobil markası kampanyasını duyurdu. FIAT Kasım ayına özel kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

FIAT yeni araç sahibi olmak isteyenlere sunduğu fırsatta. Kasım ayına özel 120.000 TL 12 ay yüzde 0 faiz imkanı ile geliyor.

FIAT resmi web sitesinde yapılan kampanya açıklaması ise şöyle, ‘’ Kasım ayında 0 km 2023 model yılı Egea modellerinde geçerli 120.000 TL kredi, 12 ay taksit, %0 faiz oranı ve hususi kredilerde aylık 10.000 TL ödeme seçeneği ile, hususi kullanımda 0,09% aylık maliyet oranı 1,07% yıllık maliyet oranı’ dır.

Hususi kullanımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, kredi tutarının %0,5’i (600 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %15’İ; 90-TL) tutarında kredi tahsis ücreti alınır. Kampanyaya ilişkin faiz oranı ve kredi kullandırım koşulları araç fiyatına göre, kullanılan kredi koşullarına göre ve müşteri tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya, 24 ay üzeri vadelerde geçerli değildir. Kredi kampanyası "Marka Kasko" yaptırılması koşulları ile geçerlidir. Marka Kasko, Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerlidir. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.’’

İşte FIAT’ın Kasım ayına özel kredi ödeme örnek planı

Ekran görüntüsü 2023-11-09 103336