Dizinin 16. bölümüyle sezon arasına gireceği bilgisi paylaşılırken, Bahar dizisiyle ilgili şok edici bir iddia ortaya atıldı.

Aramızda Kalmasın programında, başrol oyuncusu Demet Evgar'ın setteki davranışlarıyla ilgili çarpıcı bir iddia dile getirildi.

İddiaya göre, geçtiğimiz günlerde sahnenin süresiyle ilgili bir soru sormak isteyen yönetmen asistanına karşı agresif bir tavır sergileyen Demet Evgar, sesini yükselterek küfürlü bir konuşma yaptı.

Kobra Murat zor günler geçiriyor! Peruk yüzünden başına gelmeyen kalmadı Kobra Murat zor günler geçiriyor! Peruk yüzünden başına gelmeyen kalmadı

Bu durumu yönetmen Neslihan Yeşilyurt'a bildiren asistan, herhangi bir saygısızlık kabul edilmeyeceğini belirterek seti terk etti.

Fenomen Dizi Bahar’da Şaşırtan Iddia! Demet Evgar Set Çalışanlarına Kötü Davranıp Küfrediyor Mu (2)

Yönetmen ekibi, Demet Evgar'ın özür dilemediği takdirde sete geri dönmeyeceklerini açıkladı. İddialara göre, Evgar da bu durum karşısında ağlayarak ve af dileyerek yaşananları düzeltmeye çalıştı. Ancak setteki huzursuzluk devam ettiği belirtildi.

BU SORUN ŞUBAT'TAN BERİDİR DEVAM EDİYOR

Müge Dağıstanlı, dışarıya sızan konuşmalar ve iddialar diyerek şunları anlattı: "Bu sorun Şubat'tan beridir devam ediyor. Sorunun ise Demet Evgar'ın zaman zaman yönetmeni dinlememesi, Kostüm yapan ekibi zora sokması gibi durumlar olduğu söylendi."

Editör: Kardelen Çıkmaz