Armağan Çağlayan ve Ajda Pekkan'ın ıstakoz anısı gündem oldu Armağan Çağlayan ve Ajda Pekkan'ın ıstakoz anısı gündem oldu

31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerinde Mansur Yavaş'ın 2019'daki oy oranını 10 puan artırarak tekrar seçilmesi, büyük bir başarı olarak nitelendirildi.

Mansur Yavaş'ın seçim sonrası yaptığı konuşma da geniş kitleler tarafından büyük beğeni topladı. Sosyal medyada "birleştirici bir konuşma helal" şeklinde yapılan yorumlar, Yavaş'ın konuşmasının etkileyiciliğine işaret etti.

Bu konuşmanın yanı sıra, ünlü oyuncu Ezgi Mola da Mansur Yavaş'ı tebrik eden bir paylaşım yaparak dikkatleri üzerine çekti. Mola, paylaşımında Yavaş'a tebriklerini ilettikten sonra AK Parti adayı Turgut Altınok'a da göndermede bulundu.

Ezgi Mola'nın da bu bağlamda yaptığı paylaşım, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

KENDİNE 10 DAİRE ALARAK İMAR VERMESİN HİÇBİR BAŞKAN MESELA

Ezgi Mola yaptığı paylaşımda; “Birleştirici konuşmalarından dolayı Mansur Başkanı tebrik ederim, genel olarak söylenen birleştirici her söylemi destekliyor ülkemiz için hayırlısı olsun diyorum. Bu bir maç değil, kimse kimseyi gaza getiren çirkin söylemlerde bulunmamalı. Daha gidecek çok yol var, yemeden, yedirmeden halktan alınanın halka verildiği bir devir gelsin artık. Hiçbir çocuk beslenmeliği olmadan okula gitmesin mesela, barınaklarda canlara iyi bakılsın. Kendine 10 daire alarak imar vermesin vermesin hiçbir başkan mesela! Biz bunları duyduk, duymayalım artık. Hayırlı olsun Türkiye.

Ezgi Mola'dan Mansur Yavaş Paylaşımı! Altınok’a Gönderme Yaptı (1)