44 yaşındaki ünlü oyuncunun asıl mesleğinin oyunculuk olmadığı, geçmişte hiç bilinmeyen bir sırrın gün yüzüne çıktığı ortaya çıktı.

Güneşin Kızları, Gönülçelen, Ihlamurlar Altında, Bir İstanbul Masalı gibi başarılı dizilerde yer alan ve Kızılcık Şerbeti'nde Kıvılcım karakteriyle geniş bir hayran kitlesi oluşturan Evrim Alasya'nın asıl mesleğinin ne olduğu merak uyandırdı.

Duyanları şaşırtacak bir gerçekle karşılaşıldı; Evrim Alasya'nın tek mesleği oyunculuk değilmiş. Henüz bilinmeyen bir yönü ortaya çıkan ünlü oyuncunun önceki mesleği merak konusu oldu.

Evrim Alasya'nın Sürpriz Mesleği Ortaya Çıktı Kızılcık Şerbeti Yıldızının Asıl Mesleği Nee(2)

Kızılcık Şerbeti dizisindeki performansıyla dikkat çeken ve geniş kitlelere hitap eden Evrim Alasya'nın sürpriz geçmişi, hayranları arasında konuşulan bir konu haline geldi.

Ünlü oyuncu, Aslında lisanslı bir jimnastikçi. Bunu da birçok kez dile getirmişti.

Evrim Alasya sporun oyunculuktaki etkisini şöyle açıklıyor:

Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı

"Hayatımın her alanında her zaman sporun avantajını yaşadım, özellikle de mesleğimde. Oyunculuğun olmazsa olmazı bedensel ifadesidir. Bunun için çok oyuncunun bedeni yumuşak olmalıdır. Oyuncu, bedenine hâkim olmalıdır yani. Bunun için çok sıkı çalışması gerekir. Bunu bana spor sağladı. Hâlâ sahnede ekmeğini yerim."