Yargı 75. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Kanal D Yargı Dizisi Son Fragman Yayınlandı mı? Yargı 75. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Kanal D Yargı Dizisi Son Fragman Yayınlandı mı?

Vatandaşlar Esaret filmi hakkında araştırmalar yapıyor. Peki Esaret filmi konusu nedir? Esaret filmi ne zaman çekildi? Esaret filmi oyuncuları kimler? İşte cevapları...

Esaret filmi Konusu

Uyuyana Kadar adlı çok satan romanından uyarlanan 1 saat 36 dakikalık Netflix filmi, eski bir Hollywood yıldızı olan Katherine'in hikayesini merkeze alıyor.

Netflix filmi şu şekilde tanıtıyor: İyi kalpli bir hemşire, komadaki bir hastanın sırlarını açığa çıkarmaya çalışır. Ancak bu sırların ötesinde acı bir rekabet, ihanet ve cinayetin yattığını keşfeder.

Esaret filmi Hikayesi:

Lina, hayatının aşkıyla evlenmeyi hayal eder, ancak evliliği beklenmedik sorunlarla dolu bir karmaşaya dönüşür. Kayınvalidesi Katherine ile anlaşmazlık yaşamaktadır ve bu anlaşmazlık, birbirlerine karşı açılan sert bir mücadelenin başlangıcını işaret eder. Bu karmaşık ilişki, Lina'yı sırların, ihanetlerin ve hatta kendi yaşamının tehlikeye girebileceği bir komplonun içine sürükler. Gerçek mağdur kimdir ve Lina, kimden yardım alabilecektir?

Esaret filmi oyuncuları

  • Famke Janssen
  • Rose Williams
  • Alex Hassell
  • Finn Cole
  • Anna Friel