2018’de ilk sezonu ile seyircilerin karşısına çıkan Şahsiyet, ikinci sezonu ile 13 Kasım’da ekranlara gelecek. Geçtiğimiz günlerde ise dizinin gala etkinliği gerçekleştirildi.

Bu sezon, Haluk Bilginer ile oynayan Erdal Özyağcılar’ın yaptığı konuşma ise galaya damga vurdu. İlk kez bir dizi için çok heyecanlandığını söyleyen Özyağcılar, yaşadığı sağlık problemine değindi.

Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı

Ünlü oyuncu yaptığı konuşmada, “Telaşeli bir 3 ay geçirdim. Bir de ben sadece tiyatro oyunlarının prömiyerlerinde bir bağırsak enfeksiyonu geçiririm. Heyecandan 3 gündür aynı hastalıktayım. İlk defa bir dizide yaşıyorum. Röportaj yaparken üç dört beş defa müsaade isteyeceğim durum zaten kötü… Siz rahatlayın, bir de ben rahatlayayım.”

Özyağcılar Şahsiyet’ten gelen teklif sürecini ise şu şekilde anlattı:

“Hayatım alt üst oldu 3 ay… Şahsiyet’ten bir teklif geldi. Hakan Günday’ın senaryosu geldi ve çarpıldım. Ondan sonra bir sancılar başladı bende. Ne yapacağım, ne edeceğim diye… Halukcuğum zaten ilk sezonda döktürmüş, ne yapacağım oğlum ben dedim… Biz Onur’la (Saylak) 2 saat konuştuk. Beni rahatlattı, hiç merak etme dedi. Gece uyumamalar başladı. Sağ olsun bana çok yardımcı oldu.”

Erdal Özyağcılar duayen oyuncu Haluk Bilginer’le karşılıklı oynamanın konforunu da “Çok mutluyum. Haluk Bilginer ile oynamak çok büyük bir lükstü, çok keyif aldım” diyerek anlattı.