2000'li yılların başında 'Yerli Leonardo DiCaprio' lakabıyla tanınan Arda Kural, uzun süre sağlık sorunlarıyla mücadele etti. Zorlu günleri geride bırakan Kural, uzun bir aradan sonra Esra Ezmeci'nin programında göründü. Yeni bir başlangıç yapma kararı aldığını ve yeni mesleğini anlattı.

Mehmet Şef pahalığın sebebini tek tek anlattı! 'Yılda üç kez zam, paylaşılan adisyonlar...' Mehmet Şef pahalığın sebebini tek tek anlattı! 'Yılda üç kez zam, paylaşılan adisyonlar...'

ŞİMDİLERDE SAKİN BİR YAŞAM SÜRÜYOR

Kariyerine ilk olarak Kral TV'de VJ olarak adım atan, 2000'li yılların başında 'Eyvah Kızım Büyüdü' dizisinde rol alan Arda Kural, 2005-2008 yılları arasında 'Ferit Tekin' karakteriyle 'Emret Komutanım' dizisinde izleyici karşısına çıktı. Bir dönem psikoz teşhisi konulan ve uzun yıllar hastalıkla mücadele eden ünlü oyuncu, sıkıntılı günlerini geride bıraktı. Şimdilerde gözlerden uzak, sakin bir yaşam süren Kural, Esra Ezmeci'nin YouTube programında görüntülendi.

"MADENCİLİKLE İLGİLENİYORUM"

Arda Kural, madencilikle ilgilendiğini belirterek, "Çok aslında anlatılacak bir şey değil. Sadece bir atölyem var. Oda var, atölye var; orada değerli taşları, değersiz taşları ve metali inceliyorum. Madencilik hakkında düşünüyorum. Altın ticareti, elmas ticareti gibi büyük işler olduğunu düşünüyorum" dedi.

Emret Komutanım'ın Ferit'i, Esra Ezmeci'de Ortaya Çıktı Son Hali Ve Yeni Mesleği Herkesi Şaşırttı (1)

SON HALİNE YORUMLAR YAĞDI 

Kural, kendisini 5 yıl sonra yurt dışında elmas ticareti yaparken veya altın tüccarı olurken görebileceğini ifade etti. Sosyal medyada Kural'ın son haline yönelik yapılan yorumlar arasında "çok doğru konuşuyor", "yaşlanmış", "hâlâ yakışıklı" gibi yorumlar yer aldı. 

Kaynak: MYNET