Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Futbol Takımı'nın Almanya ile deplasmanda 3-2 galip geldiği mücadelede sakatlanarak oyun dışında kalan Emre Akbaba'nın, 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu'nda Galler ile deplasmanda oynanacak karşılaşma için belirlenen aday kadrodan çıkarıldığını duyurdu.

A Milli Kadın Futbol Takım Teknik Direktörü: “Kadın futbolunun tarihi bu kızlarla beraber yazılıyor” A Milli Kadın Futbol Takım Teknik Direktörü: “Kadın futbolunun tarihi bu kızlarla beraber yazılıyor”

Emre Akbaba'nın Milli Takım Kadrosundan Çıkarıldı!2

Emre Akbaba'nın Milli Takım kadrosundan çıkarıldı

Galler'e seyahat etmek üzere bugün Berlin'den Cardiff'e hareket edecek olan A Milli Takım kadrosunda yapılan değişiklik hakkında TFF, dünkü Almanya müsabakasında 34. dakikada İlkay Gündoğan ile çarpışarak sakatlanan ve oyundan alınan Emre Akbaba'nın Milli Takım kadrosundan çıkarıldığını bildirdi.

TFF’den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu’nda Galler ile deplasmanda oynayacağı karşılaşma için bugün Berlin’den Cardiff’e seyahat edecek A Millî Takımımızın aday kadrosunda değişiklik yapıldı. Milli futbolcumuz Emre Akbaba, dün akşam Almanya ile oynanan özel maçta geçirdiği diz sakatlığı sebebiyle aday kadrodan çıkarıldı.”