Valorant Oyunu Nedir? Kaç Kişilik Oynanır? Valorant oyunu hangi şirket tarafından geliştirildi ve yayımlandı? Valorant Oyunu Nedir? Kaç Kişilik Oynanır? Valorant oyunu hangi şirket tarafından geliştirildi ve yayımlandı?

Uşak merkeze yaklaşık 33 kilometre uzaklıkta bulunan Ulubey Kanyonu, içerisinde tarihi barındırmaktadır. Antik zamanlardan kalma su kanalları, kaya mezarlığı ve mağarak gibi birçok antik tarihi dönemi içerisinde barındırır. Hristiyanlıkta bulunan Montanizm adlı tarikatında merkezi olan Pepouza kenti Ulubey kanyonu içerisinde yer almaktadır.

Ulubey Kanyonu’nun içerisindeki kaynak su kanalı Pepouza kentine su sağlamakta ve Clandras su kemeri ise kanyonun içerisinde bulunan bir diğer önemli tarihsel kalıntıdır.

Dünya’nın en büyük ikinci kanyonu-2

Ulubey Kanyonu içerisinde ziyarete gelen misafirler için 150 metre yükseklikte seyir terası bulunmaktadır. Ayrıca ziyarete gelenler kanyon içerisinde yürüme fırsatı da buluyor.

Dünya’nın en büyük ikinci kanyonu-3

Ekstram sporseverlerin ve doğa tutkunlarının en çok sevdiği yerler arasında bulunan Ulubey Kanyonu içerisindeki kamp alanı ile ziyarete gelenlere eşsiz bir konaklama fırsatı da sunuyor. Ayrıca ziyaretçiler için unutulmayacak fotoğraf biriktirmeleri için mükemmel bir yer.