Mevcut Genel Başkan Dr. Metin Özarslan, genel başkanlık görevine yeniden seçilirken, bir önceki yönetimde Başkan Yardımcısı olarak görev yapmış olan Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ise Onur Kurulu üyeliğine getirildi.

Ankara Kulübü Derneği'nde yapılan genel kurulda, Dr. Metin Özarslan'ın başkanlığındaki yönetim ekibi, üyelerin güvenoyu ile tekrar göreve seçildi. Özarslan'ın liderliğindeki ekibin, derneğin faaliyetlerini daha da ileriye taşıması bekleniyor.

Dr. Metin Özarslan Güven Tazeledi! Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Seçildi (4)

Yakacık Kurban Kesim Alanı'nda 180 çadır kuruldu Yakacık Kurban Kesim Alanı'nda 180 çadır kuruldu

Öte yandan, genel kurulda dikkat çeken bir diğer gelişme ise Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı'nın Onur Kurulu üyeliğine seçilmesi oldu. Ödüller ve disiplin konularında karar alma yetkisine sahip olan Onur Kurulu'nda görev alacak olan Odabaşı, bu yeni göreviyle dernek faaliyetlerine katkı sağlamaya hazırlanıyor.

Ankara Kulübü Derneği'nin Olağan Genel Kurulu'nda alınan bu kararlar, derneğin gelecek dönemdeki çalışmaları ve hedefleri açısından önemli bir adım olarak değerlendirildi.

Dr. Metin Özarslan Güven Tazeledi! Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Seçildi (3)

YENİ YÖNETİME HAYIRLI OLSUN

Gölbaşı Belediyesi konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Ankara Konağı'nda gerçekleştirilen Ankara Kulübü Derneği Olağan Genel Kurulu'nda mevcut Genel Başkan Sayın Dr. Metin Özarslan yeniden başkanlığa seçilirken, bir önceki yönetimde Başkan Yardımcısı görevini yürüten Belediye Başkanımız Yakup Odabaşı, Onur Kurulu üyeliğine seçildi. Yeni yönetime hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.”

Dr. Metin Özarslan Güven Tazeledi! Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Seçildi (1)

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ

Editör: Kardelen Çıkmaz