Atatürk dizisinin iptal edilme kararından sonra hedefler Disney Plus’ın Nusret belgeseli çekileceği iddialarına yönelmişti. Bunun üzerine konu ile ilgili açıklama geldi.

Salt Bae hareketi ile dünya çapından tanınan Nusret Gökçe’nin hayatının Disney Plus tarafından belgesel olacağı iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Yarı belgesel film tarzındaki projenin bir Türk değil, ünlü bir Amerikalı yönetmenin çekeceği iddiaları belirtilmişti.

Yalı Çapkını dizisinde kimse bu hatayı fark etmedi! Çekim hatası sosyal medyaya düştü Yalı Çapkını dizisinde kimse bu hatayı fark etmedi! Çekim hatası sosyal medyaya düştü

Konu ile ilgili açıklama geldi. Candaş Tolga Işık "Disney Plus yetkililerine 'Disney Plus Nusret belgeseli yapıyor' haberini sordum. 'Külliyen yalan' dediler. Bilginize" açıklamasını yaptı.

Disney Plus Nusret Belgeseli mi çekecek Açıklama geldi! (1)

NUSRET GÖKÇE KİMDİR?

Nusret Gökçe, 9 Ağustos 1983'te Erzurum'da dünyaya gelmiştir. Madenci bir babanın ve ev hanımı bir annenin oğlu olarak dünyaya geldi. 4 kardeşi vardır. İki yaşındayken ailesiyle birlikte Darıca, Kocaeli'ye taşındı ve okula orada başladı. 6. sınıfta okulunu ailevi nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldı ve bir kasabın yanında çırak olarak işe başladı. 2010'da Nusr-et Steakhouse adını verdiği kendi markasını oluşturdu.