İnci Taneleri dizisi, tanıtımları ve yayınlanan bölümleriyle reyting rekorları kırarak izleyiciyi etkisi altına aldı. Dizide Hazar Ergüçlü'nün Dilber karakterinin pavyon dansı, özellikle konuşulan ve takip edilen bir akım haline geldi.

"Dilber dansı" olarak adlandırılan bu dans, pavyon fiyatlarını da etkiledi. İşletmeler, bu popüler akıma ayak uydurarak fiyatlarını yüzde 100 artırdı. İnci Taneleri'nin etkisiyle sosyal medyada paylaşılan pavyon adisyonları, büyük ilgi gördü. Eylül ayında İzmir'de paylaşılan bir pavyon hesabı, özellikle dikkat çekti.

Dilberi’in Dansı Pavyon Fiyatlarını Ikiye Katladı! Sosyal Medyada Ortaya Çıkan Pavyon Hesabı Gündem Oldu (3)

Yalı Çapkını set çalışanı ağır yaralandı! Durumu ciddiyetini koruyor Yalı Çapkını set çalışanı ağır yaralandı! Durumu ciddiyetini koruyor

Sosyal medyada paylaşılan hesapların ortalama tutarları 20 bin TL ile 30 bin TL arasında değişirken, 29 Eylül tarihinde İzmir'in Konak ilçesinde yer alan bir pavyonun adisyonu 284 bin TL'ye ulaştı. Bu yüksek tutara, yapılan bir indirimle 240 bin TL'ye kadar düşürüldüğü ifade edilirken, ayrıca adisyona 450 TL'lik bir ikram uygulandığı görüldü. Adisyondaki detaylı harcamalar da merak uyandırdı.

Dilberi’in Dansı Pavyon Fiyatlarını Ikiye Katladı! Sosyal Medyada Ortaya Çıkan Pavyon Hesabı Gündem Oldu (1)