Kanal D o dizinin fişini çekti! Apar topar yayından kaldırıldı Kanal D o dizinin fişini çekti! Apar topar yayından kaldırıldı

Sosyal açıdan lüks yaşamlarını sergileyen Dilan Polat ve eşi Engin Polat, haklarındaki kara para aklama soruşturması kapsamında İstanbul'da düzenlenen operasyonun ardından gözaltına alındıktan sonra tutuklandı. Polat'ın yardımcısı Şule, ailenin yanında olduğunu duyuran bir video yayınlandı. Videoda, Polat çiftinin çocukları da vardı.
Çiftin gözaltına alınmasının ardından evin “kara kutusu” olarak görülen Şule merak konusuydu.  Olayların ilk zamanlarında evden aniden ayrılan ve 1 gün sonra “Evleniyorum” diyerek eve geri dönen Şule, sessizliğini bozdu.

"Ben kimseyi bırakmadım"

Çiftin çocuklarından biri olan Milan'ı yanına alan Şule, "Ya nasıl insanlarsınız ya siz. Allah'tan korkun. Hepinizi Allah'a havale ediyorum. İnşallah bulursunuz. Ben kimseyi bırakmadım. Her şeyi zamana bıraktım. Altınları, paraları verdiği zaman, mutlu huzurlu yaşadığım zaman bursaysam; en zor ağır günde de buradayım. Her şeyi zamana bıraktım, kendimi çocukların yanına bıraktım. Bunu unutmayın." ifadelerini kullandı.

Dilan Polat'ın çocukları Nilda ve Milan'la ilgilendiği anları yayınlayan Şule ,"Nildam sizinleyim" dedi.