Birçok kişi Dilan Polat’ın cezaevi günlerini merak ederken, yaşanan bazı gelişimeler ortaya çıktı. İddialara göre, Dilan Polat cezaevi tarafından uyarıldı. Orada kaldığı günler boyunca kullanmak üzere kıyafet talep eden Polat’ın kıyafetlerinin markasız olması gerektiği belirtildi.

Cumhuriyet’in haberine göre, Silivri’deki Marmara Cezaevi’ne götürülen Dilan Polat ve kardeşi Sıla Doğu, burada kullanmak için kıyafet talebinde bulundu. Fakat iddialara göre Marmara Cezaevi yönetiminin, kardeşlere marka uyarısı yaptı.

PAZAR MALI OLSUN

O uyarıda ise şunlar söylendi:

Yeni yılda firmaların yapacağı zam oranları ortaya çıktı! İşte sektör sektör zam yüzdeleri Yeni yılda firmaların yapacağı zam oranları ortaya çıktı! İşte sektör sektör zam yüzdeleri

“Burada asla marka, pahalı, lüks eşyalar olmayacak. Bu cezaevindeki sınıfsal eşitliği bozar. Pazar malı olsun, yoksa da gelin cezaevi kantininden alın.”

ARABALAR YEDİEMİN OTOPARKINDA

Ayrıca geçtiğimiz günlerde arabaları ile oldukça fazla paylaşım yapan Dilan Polat ve Engin Polat’ın el konulan arabaları yediemin otoparkına çekildi. Son derece lüks olan 9 araç, Zeytinburnu'ndaki Yediemin otoparkında görüntülendi.